Indukční varná deska Kluge KPI6012BP s rychlým Plug & Play připojením do zásuvky na 230 V
Seznamte se s indukční varnou desku Kluge KPI6012P s jednoduchým Plug & Play připojením. Díky předinstalované zástrčce na 230 V je její montáž dětinsky snadná a s kompaktní šířkou 60 cm je tak ideální volbou zejména do bytových kuchyní. Povrch z elegantního černého skla je odolný a snadno se čistí. Tato deska spojuje jendoduchost, efektivitu a současný design, což ji činí skvělou volbou pro každodenní používání ve vaší kuchyni.
Univerzální spotřebič se snadnou instalací
Indukční deska Kluge KPI6012BP může sloužit jako moderní, výkonná a bezpečná náhrada za plynovou varnou desku.
Díky Plug & Play připojení je instalace desky snaná a rychlá. Výrobek je dodáván včetně kabelu a koncovky pro zapojení do zásuvky 230V (16A). Kluge KPI6012BP je vynikající volbou všude tam, kde není k dispozici připojení na 400 V.

Více výkonu, více možností
Indukční deska se může pochlubit čtyřmi výkonnými indukčními zónami. Dvě mají průměr 160 mm a maximální výkon až 1,8 kW, a další dvě, s průměrem 210 mm, nabídnou maximální výkon až 2,5 kW.
Uživatel má k dispozici 9 různých stupňů nastavení výkonu pro přesnou kontrolu teploty a výkonu podle potřeby. Každá zóna nabízí funkci Boost, která je ideální pro krátkodobé rychlé vaření nebo bleskové přivedení vody k varu.
Komfort a bezpečnost na prvním místě
Deska nabízí pokročilé funkce pro pohodlné vaření. S časovačem lze nastavit délku vaření, zatímco detekce nádobí aktivuje indukční pole jen s nádobou na desce. Upozornění na zbytkové teplo chrání před horkým povrchem.
Bezpečnost zajistí zámek displeje a dětský zámek. Funkce Smart Pause umožňuje přerušit vaření a pokračovat s původními nastaveními. Navíc automatické bezpečnostní vypnutí zabraňuje zapomenutí vypnutí desky.
Po registraci na našich stránkách získáváte na tento výrobek plnou 4 letou záruku.
| Základní parametry | |
| Typ varné desky | Indukční |
| Povrch | Sklo |
| Barva desky | Černá |
| Hrany desky | Rovné hrany |
| Varné zóny/hořáky | |
| Celkový příkon | 3 600 W |
| Varné zóny | Indukční |
| Počet varných zón / hořáků | 4 |
| Levá přední zóna | 16 / 1400 (Boost 1200W) |
| Levá zadní zóna | 21 / 2100 (Boost 1800W) |
| Pravá přední zóna | 21 / 2100 (Boost 1800W) |
| Pravá zadní zóna | 16 / 1400 (Boost 1200W) |
| Ovládání a funkce | |
| Typ ovládání desky | Dotykové |
| Umístění ovládacího panelu | Čelní |
| Displej | Ano |
| Funkce PerfectSensor s teplotní sondou | Ne |
| Počet stupňů nastavení výkonu | 9 |
| Časovač varných zón | Nezávislý pro každou zónu |
| Booster | Ano |
| Bezpečnost | |
| Počet bezpečnostních prvků | 3 |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Indikace zbytkového tepla varných zón | Ano, samostatná pro každou varnou zónu |
| Dětská pojistka | Ano |
| Instalace | |
| Dodávaná s napájecím kabelem | Ano |
| Elektrické připojení | 220-240 V / 50 Hz / 16 A |
| Připojení | Jednofázové |
| Rozměry a hmotnost | |
| Šířka | 59 cm |
| Výška | 5,6 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Hmotnost | 8,57 kg |
| Šířka v balení | 62,6 cm |
| Výška v balení | 14,2 cm |
| Hloubka v balení | 58,1 cm |
| Hmotnost v balení | 9,53 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H) | 5,4 x 56 x 49 |
| Rozměry spotřebiče nad pracovní deskou (V x Š x H) | 59 x 52 |



7 707,56 kB)
1 121,02 kB)






































