Plně vestavná myčka nádobí s kapacitou 16 sad nádobí a šířkou 60 cm; Mezi hlavní vlastnosti patří 6 mycích programů; Bílý LED displej s dotykovým ovládáním; Kluzný systém uchycení nábytkových dveří SlidingDoor; Výška dekoračních dvířek 66 - 80 cm; Info time light promítání času na podlahu; Automatické otevírání dvířek; Invertorový motor; Odložený start až o 24 hodin; Vnitřní uspořádání nabízí třetí horní zásuvku na příbory a nastavitelný horní koš; Pro úsporu vody a energie můžete zvolit mytí v horním, spodním nebo obou koších; Spodní křížové ostřikovací rameno (X-spray) pro lepší pokrytí a účinnější mytí; Sklopné hroty ve spodním i horním koši; Aqua Stop; Hlučnost 45 dB(A); Energetická třída D; Spotřeba energie je 87 kWh na 100 cyklů a vody 11,9 l na cyklus; Rozměry (VxŠxH): 81,5 - 87,5 x 59,8 x 55 cm
| Základní parametry | |
| Typ myčky | Plně vestavná (bez panelu) |
| Počet sad nádobí (jmenovitá kapacita) | 16 |
| Barva | Bílá, černý ovládací panel |
| Energetická třída myčky | C |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (program ECO) | 87 kWh |
| Spotřeba vody na 1 cyklus (program ECO) | 11,9 l |
| Emise hluku šířeného vzduchem | 45 dB(A) |
| Třída emisí hluku | C |
| Přípustný rozsah tlaku vody | 0,4 - 10 |
| Délka napouštěcí hadice | 150 cm |
| Délka vypouštěcí hadice | 150 cm |
| Bezkartáčové čerpadlo | Ano |
| Typ sušení | Přirozená konvekce s automatickým otevřením dvířek |
| Zadní nohy nastavitelné zepředu | Ano |
| Nastavitelný mechanismus otevírání dveří | Ano |
| Kluzný systém uchycení nábytkových dveří SlidingDoor | Ano |
| Délka napájecího kabelu | 160 cm |
| Programy | |
| Počet mycích programů | 6 |
| Programy mytí | 90 minut, ECO, Rychlý 29 min., Intenzivní 67°C, Hygienický 75°C, Jemný 42°C |
| Počet teplot | 6 |
| Doba trvání programu ECO | 4h 11m |
| Funkce | |
| Ovládání myčky přes WiFi | Ne |
| Odložený start mytí | Ano, 1 až 24 hodin |
| Signalizace provozu na podlahu | Ano |
| Automatické otevírání dvířek | Ano |
| Poloviční náplň | Ano |
| Ovládací panel | |
| Zobrazení zbývajícího času na displeji | Ano |
| Indikace soli | Ano |
| Indikace leštidla | Ano |
| Vnitřní vybavení | |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Invertorový motor | Ano |
| Třetí zásuvka na příbory | Ano |
| Držák na sklenice na víno | Ano |
| Sklopné hroty v horním koši | Ano |
| Nastavitelné přihrádky v horním koši | Ano |
| Sklopné moduly ve spodním koši | Ano |
| Barva košů | Kovově šedá + oranžová |
| Výškově nastavitelný horní koš | Ano |
| Umístění dávkovače mycích prostředků | Ve dveřích |
| Zabezpečení proti přetečení | Ano |
| Aquastop | Ano |
| Rozměry a hmotnost | |
| Výška | 81,5 cm |
| Minimální výška | 81,5 cm |
| Maximální výška | 87,5 cm |
| Šířka | 59,8 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost (netto) | 39,9 kg |
| Rozměry a hmotnost v balení | |
| Výška | 88 cm |
| Šířka | 65,8 cm |
| Hloubka | 60,8 cm |
| Hmotnost brutto | 45 kg |

1 074,11 kB)





































