Vestavná myčka nádobí Prologue 45 cm
Energetická třída E
11 sad nádobí
Invertorový EcoMotor
Doormatic – automatické otevření dveří po mytí
AquaIntense rameno pro dokonalé mytí i připečených nečistot
8 MYCÍCH PROGRAMŮ/ 6 TEPLOT
Auto, All-in-Wash, Intensive 70, Eco 50, GlassCare 40, Quick Wash, Mini 30, Předmytí
SPECIÁLNÍ FUNKCE
TurboWash/ / Fast+/ ExtraDrying
HLAVNÍ VLASTNOSTI
• tablety All in one
• Signalizace provozu na podlahu
VNITŘNÍ ROZLOŽENÍ
• 3 sprchovací úrovně + příborová zásuvka
• výškově nastavitelný koš s třemi polohami
• WaterProtect+ AquaStop
VÝKONOVÉ SPECIFIKACE
• Spotřeba vody: 8,7 l / energie: 81 kWh/ rok
• Hlučnost: 45 dBA
• V x Š x H: 82 x 45 x 55 cm
| Základní parametry | |
| Typ myčky | Plně vestavná (bez panelu) |
| Počet sad nádobí (jmenovitá kapacita) | 11 |
| Energetická třída myčky | E |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (program ECO) | 81 kWh |
| Spotřeba vody na 1 cyklus (program ECO) | 8,7 l |
| Emise hluku šířeného vzduchem | 45 dB(A) |
| Bezkartáčové čerpadlo | Ano |
| Typ sušení | Přirozená konvekce s automatickým otevřením dvířek |
| Programy | |
| Počet mycích programů | 8 |
| Programy mytí | Předmytí, Mini 30, Eco 50, Auto, GlassCare, Intensive 70, All-in-Wash, Quick Wash |
| Počet teplot | 6 |
| Automatický program | Ano |
| Funkce | |
| Tablety All in One | Ano |
| Signalizace provozu na podlahu | Ano |
| Automatické otevírání dvířek | Doormatic |
| Ovládací panel | |
| Zobrazení zbývajícího času na displeji | Ano |
| Indikace soli | Ano |
| Indikace leštidla | Ano |
| Vnitřní vybavení | |
| Invertorový motor | Ano |
| GlassCare | Ano |
| AquaIntense rameno pro dokonalé mytí i připečených nečistot | Ano |
| Třetí zásuvka na příbory | Ano |
| Integrovaný držák lahví | Ano |
| Sklopné hroty v horním koši | Ano |
| Nastavitelné přihrádky v horním koši | Ano |
| Sklopné moduly ve spodním koši | Ano |
| Výškově nastavitelný horní koš | I při zatížení |
| Umístění dávkovače mycích prostředků | Ve dveřích |
| Modulární spodní koš | Ano |
| Provedení filtru | Nerez |
| Zabezpečení proti přetečení | Ano |
| Aquastop | Ano |
| WaterProtect+ (dvoustěnná bezpečnostní hadice) | Ano |
| Rozměry a hmotnost | |
| Výška | 81,8 cm |
| Šířka | 44,8 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost (netto) | 33,1 kg |
| Rozměry a hmotnost v balení | |
| Výška | 85,9 cm |
| Šířka | 49,4 cm |
| Hloubka | 66,1 cm |
| Hmotnost brutto | 35,2 kg |

13 742,15 kB)
127,75 kB)






































