Sporák 60 cm široký se sklokeramickou varnou deskou a horkovzdušnou elektrickou troubou v bílém provedení; objem trouby 65 l; en. třída A; elektronický displej s časovačem; zápustné ovládací knoflíky; 10 funkcí trouby včetně horkovzduchu, rychlého ohřevu, rozmrazování a grilu; vnitřní osvětlení trouby; šedý smalt pro snadné čištění trouby; průvodce pečením na vnitřní straně dveří; 3 skla ve dveřích s jednoduchou demontáží a čištěním; varné zóny: 2 x 14,5 cm (1,2 kW), 1 x Duální zóna 12/21 cm (0,75/2,2 kW), 1 x Oválná zóna 17/26,5 cm (1,4/2,2 kW); ukazatele zbytkového tepla; šuplík na příslušenství na kolečkách; příslušenství: chromované vodící rošty, chromovaný bezpečnostní rošt, 1 x mělký plech, 1 x hluboký plech; 1 x teleskopický výsuv; rozměry (V x Š x H): 85 x 60 x 60 cm
| Základní parametry | |
| Barva sporáku | Bílá |
| Multifunkční trouba | Ano |
| Objem trouby | 65 l |
| Energetická třída sporáku | A |
| Spotřeba - konvenční pečení | 0,99 kWh |
| Spotřeba - horkovzdušné pečení | 0,78 kWh |
| Flat design | Ano |
| Počet skel dveří | 3 |
| Šedý smalt pro snadné čištění trouby | Ano |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Displej | Ano |
| Digitální časovač | Ano |
| Průvodce programy na vnitřní straně dveří | Ano |
| Celkový příkon | 10 400 W |
| Programy | |
| Počet programů pečení | 10 |
| Rychlý ohřev | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Gril | Ano |
| Gril s ventilátorem | Ano |
| ECO ohřev | Ano |
| Horní ohřev | Ano |
| Dolní ohřev | Ano |
| Konvenční ohřev (dolní + horní ohřev) | Ano |
| Konvenční ohřev s ventilátorem | Ano |
| Zesílený gril | Ano |
| Horkovzdušné pečení | Ano |
| Horkovzdušné pečení + dolní ohřev | Ano |
| Varná deska | |
| Varná deska sporáku | Sklokeramická |
| Počet varných zón | 4 |
| Duozóny | Kruhová, Oválná |
| Zóna P zadní | 17-26,5 / 1,4-2,2 |
| Zóna P přední | 14,5 / 1,2 |
| Zóna L přední | 12-21 / 0,75-2,2 |
| Zóna L zadní | 14,5 / 1,2 |
| Příslušenství | |
| Teleskopický výsuv | 1x |
| Vodící žebřiny | Ano |
| Bezpečnostní rošt | Ano |
| Mělký plech | Ano |
| Hluboký plech | Ano |
| Rozměry a hmotnost | |
| Výška | 85 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Hmotnost (netto) | 46 kg |
| Výška v balení | 97,5 cm |
| Šířka v balení | 62,5 cm |
| Hloubka v balení | 71 cm |
| Hmotnost brutto | 51 kg |

1 317,39 kB)









































