Multifunkční pyrolytická trouba BOP7539BB - nová úroveň pečení ve vaší kuchyni
Objevte novou dimenzi pečení s vestavnou troubou Brandt BOP7539BB, která je synonymem dokonalého spojení moderních technologií a nadčasového designu. S touto troubou, prezentovanou v stylovém černém skle, objevíte nové možnosti v přípravě jídel. Umožní vám připravovat pokrmy s perfektní texturou a chutí díky unikátní funkci kombinovaného parního pečení STEAM+.
Intuitivní a uživatelsky přívětivé ovládání
Zjednodušte si vaření díky ovládacímu systému Intellect s ergonomickým otočným voličem, dotykovými tlačítky a bíle podsvíceným displejem. Funkce SmartAssist přizpůsobí pečení podle vašich potřeb, automaticky nastaví teplotu a čas, aby každý váš pokrm vyšel na první pokus dokonale.


Rozmanité funkce pro perfektní výsledky
Tato trouba nabízí bohatou paletu pečicích funkcí. S technologií MultifunkcePlus a doplňkovými funkcemi STEAM+ pro pečení na páře, si můžete být jisti, že vaše pokrmy budou vždy připraveny podle vašich představ.
Snadná údržba a bezpečné používání
Čistota a bezpečnost jsou u této trouby na prvním místě. Pyrolytické čištění odstraní veškeré nečistoty, zatímco funkce SOFT CLOSE zajišťuje bezpečné a jemné dovírání dvířek. Technologie Cold Door navíc udržuje vnější stranu dvířek chladnou, což přináší další úroveň bezpečnosti.

Po registraci na našich stránkách získáváte na tento výrobek plnou 4 letou záruku.
| Základní parametry | |
| Typ trouby | Multifunkce plus |
| Barva trouby | Černá |
| Ochrana nerezu proti otiskům prstů | Ano |
| Objem | 73 l |
| Displej | Digitální |
| Typ ovládání trouby | Ovládání Intellect s otočným voličem |
| Energetická třída trouby | A+ |
| Celkový příkon | 3 385 W |
| Příkon spodního topného tělesa | 1 200 W |
| Příkon horkovzdušného pečení | 2 000 W |
| Příkon grilu | 2 100 W |
| Čištění | Pyrolytické |
| Vnitřní povrch | Pyro-Clean smalt |
| Celoskleněné dveře | Ano |
| Počet skel ve dveřích trouby | 4 |
| Rozebíratelná skla dveří | Ano |
| Osvětlení trouby | Halogen 1 x 25 W |
| Světlo spínané otevřením dveří | Ano |
| Napájení | 220-240 V / 50 Hz / 16 A |
| Přívodní kabel trouby | Bez koncovky |
| Programy | |
| Způsob pečení | Multifunkce PLUS |
| Počet funkcí trouby | 9 |
| Funkce trouby | Tradiční pečení (horní a spodní ohřev), Horkovzdušné pečení, Gril, Gril + ventilátor, Spodní ohřev s ventilátorem, Eco pečení, PyroClean '39 (39 minut), Pyrolýza 2h, Světlé maso s podporou páry, Ryby s podporou páry, Drůbež s podporou páry |
| Horkovzdušné pečení | Ano |
| Pečení s asistencí páry | Ano |
| Konvenční pečení | 0,7 kWh |
| Horkovzdušné pečení | 1,1 kWh |
| Pyrolytické čištění 80 min. | 3 kWh |
| Pyrolytické čištění | 2 úrovně |
| Funkce | |
| Cold Door | Ano |
| Soft Close | Ano |
| Doporučení teploty | Ano |
| Příslušenství | |
| Boční vodící rošty | 6 úrovní, chromované provedení |
| Teleskopický výsuv | 2x |
| Bezpečnostní rošt s madlem | 1 |
| Plech 45 mm | 1 |
| Plech 20 mm | 1 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Šířka | 59,2 cm |
| Výška | 59,6 cm |
| Hloubka | 54,4 cm |
| Hmotnost | 38,7 kg |
| Šířka v balení | 64 cm |
| Výška v balení | 67 cm |
| Hloubka v balení | 66 cm |
| Hmotnost v balení | 40 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H) | 58,5 x 56 x 55 |
| Vnitřní rozměry (V x Š x H) | 38,2 x 47,4 x 40,5 |

2 775,47 kB)









































