Sklokeramická varná deska s šířkou 60 cm; Povrch z černého skla s červeným LED podsvícením zajišťuje elegantní vzhled a dobrou přehlednost ovládacích prvků; Dotykové ovládání s plynulým posuvníkem výkonu umožňuje přesné a pohodlné nastavení výkonu; 9 stupňů nastavení výkonu poskytuje široký rozsah regulace pro různé způsoby přípravy pokrmů; 4 varné zóny: 2x 24 cm / 1,0 kW, 1x 18 cm / 1,2 kW a 1x 15 cm / 1,2 kW pokrývají potřeby běžného vaření; 1x oválná zóna a 1x duální zóna umožňují flexibilní použití nádob různých tvarů a velikostí; 3 úrovně udržování teploty pro rozpuštění, udržování v teple a pomalé mírné vaření; Funkce Smart pause umožňuje dočasné přerušení vaření a následné obnovení nastavení; Časovač s možností nastavení vypnutí až do 99 minut zvyšuje komfort obsluhy; Upozornění na zbytkové teplo a dětský zámek přispívají k bezpečnému provozu; Detekce nádobí a funkce bezpečnostního vypnutí chrání spotřebič i uživatele; Celkový příkon 7,15 kW; Rozměry (VxŠxH): 5,2 x 59 x 52 cm umožňují snadnou instalaci do standardního kuchyňského výřezu.
| Základní parametry | |
| Typ varné desky | Sklokeramická |
| Povrch | Sklo |
| Barva desky | Černá |
| Hrany desky | Rovné hrany |
| Varné zóny/hořáky | |
| Celkový příkon | 7 150 W |
| Varné zóny | Hi-light |
| Počet varných zón / hořáků | 4 |
| DuoZóna | Ano |
| Levá přední zóna | 24 / 1000 |
| Levá zadní zóna | 18 / 1200 |
| Pravá přední zóna | 15 / 1000 |
| Pravá zadní zóna | 24 / 1000 |
| Ovládání a funkce | |
| Typ ovládání desky | Dotykové s posuvníkem pro nastavení výkonu |
| Umístění ovládacího panelu | Čelní |
| Displej | LED (s červeným podsvícením) |
| Funkce PerfectSensor s teplotní sondou | Ne |
| Autolink | Ne |
| Hob to Hood | Ne |
| Počet stupňů nastavení výkonu | 9 |
| Časovač varných zón | Ano |
| Udržování v teple | Ano |
| Bezpečnost | |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Indikace zbytkového tepla varných zón | Ano, samostatná pro každou varnou zónu |
| Dětská pojistka | Ano |
| Instalace | |
| Dodávaná s napájecím kabelem | Ano |
| Elektrické připojení | 400 V / 50 Hz / 2 x 16 A |
| Připojení | Dvoufázové |
| Rozměry a hmotnost | |
| Šířka | 59 cm |
| Výška | 5,2 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Šířka v balení | 65 cm |
| Výška v balení | 11 cm |
| Hloubka v balení | 59 cm |
| Hmotnost v balení | 8,2 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H) | 56 x 49 |

1 771,08 kB)




































