Indukční varná deska s šířkou 80 cm; Povrch z matného černého skla ComfortMat s červeným LED podsvícením dodává desce elegantní vzhled a zajišťuje dobrou čitelnost ovládacích prvků; Dotykové ovládání s plynulým posuvníkem výkonu umožňuje rychlé a přesné nastavení výkonu; 9 stupňů nastavení výkonu a funkce Boost poskytují vysokou flexibilitu při přípravě pokrmů; 5 nezávislých varných zón: levá přední 18 cm / 1,5 kW / Boost 2,0 kW, levá zadní 18 cm / 1,2 kW / Boost 1,5 kW, pravá zadní 18 cm / 1,2 kW / Boost 1,5 kW, pravá přední 18 cm / 1,5 kW / Boost 2,0 kW, střední 21 cm / 2,3 kW / Boost 2,6 kW umožňuje současné použití více nádob; 2x Flex zóna rozšiřují možnosti vaření s většími nebo atypickými nádobami; Samostatná středová varná zóna o průměru 21 cm je vhodná pro větší hrnce a pánve; 3 funkce vaření zvyšují komfort při každodenní přípravě jídel; Funkce Smart pause umožňuje dočasné pozastavení výkonu všech aktivních zón; Detekce nádobí přispívá k efektivnímu a bezpečnému provozu; Dětský zámek a automatická ochrana vypnutí zvyšují bezpečnost používání; Indikace zbytkového tepla upozorňuje na horký povrch po vypnutí; Časovač lze využít pro automatické vypnutí nebo jako minutku, max. 99 minut; Celkový příkon 9 kW, defaultně nastaven na 7,2 kW s možností řízení výkonu (power management 2,8 / 4,5 / 6,0 / 7,2 / 9 kW); Rozměry (VxŠxH): 5,8 x 77 x 52 cm
| Základní parametry | |
| Typ varné desky | Indukční |
| Povrch | Sklo |
| Barva desky | Černá |
| Hrany desky | Rovné hrany |
| Varné zóny/hořáky | |
| Celkový příkon | 9 000 W |
| Varné zóny | Indukční |
| Počet varných zón / hořáků | 5 |
| Flexi zóna | Ano |
| Bridge (možnost propojení 2 varných zón) | Ano (2 x ) |
| Levá přední zóna | 18 /1500/Boost 2000 |
| Levá zadní zóna | 18 /1200/Boost 1500 |
| Pravá přední zóna | 18 /1500/Boost 2000 |
| Pravá zadní zóna | 18 /1200/Boost 1500 |
| Prostřední | 21 / 2300/2600 |
| Ovládání a funkce | |
| Typ ovládání desky | Dotykové s posuvníkem pro nastavení výkonu |
| Umístění ovládacího panelu | Čelní |
| Displej | LED (s červeným podsvícením) |
| Funkce PerfectSensor s teplotní sondou | Ne |
| Autolink | Ne |
| Hob to Hood | Ne |
| Počet stupňů nastavení výkonu | 9 |
| Časovač varných zón | Ano |
| Booster | Ano |
| Počet přímých vstupů | 1 |
| Udržování v teple | Ano |
| Bezpečnost | |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Indikace zbytkového tepla varných zón | Ano, samostatná pro každou varnou zónu |
| Dětská pojistka | Ano |
| Instalace | |
| Dodávaná s napájecím kabelem | Ano |
| Elektrické připojení | 400 V / 50 Hz / 2 x 16 A |
| Připojení | Dvoufázové |
| Rozměry a hmotnost | |
| Šířka | 77 cm |
| Výška | 5,8 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Šířka v balení | 83 cm |
| Výška v balení | 11 cm |
| Hloubka v balení | 59 cm |
| Hmotnost v balení | 11,4 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H) | 74,5 x 49,5 |

615,23 kB)







































