Objevte přesné pečení s multifunkční troubou Brandt
Představujeme multifunkční pyrolytickou troubu Brandt BOP7534BB, která spojuje moderní pečicí technologie, podporu páry Quick & Steam a elegantní celočerné provedení. Nabízí objem 73 l, 9 pečicích funkcí a intuitivní ovládání, díky kterému si snadno zvolíte správný program pro každodenní pečení i náročnější recepty.
9 pečicích funkcí včetně Quick & Steam
Trouba Brandt BOP7534BB nabízí 6 standardních pečicích funkcí a 3 speciální programy Quick & Steam s podporou páry pro přípravu ryb, bílého masa a drůbeže. Kombinace horkého vzduchu, klasického ohřevu, grilu a páry pomáhá dosáhnout šťavnatých pokrmů s křupavým povrchem a přesněji přizpůsobit způsob pečení konkrétním surovinám.


Celočerné provedení a praktické ovládání
Trouba Brandt BOP7534BB zaujme elegantním celočerným designem s černým sklem na čelní straně a čistě řešeným ovládacím panelem. Ovládání kombinuje otočný volič s přehledným displejem, takže nastavení pečicích funkcí i čištění zůstává intuitivní a pohodlné při každodenním používání.
Pyrolytické čištění a program Clean 39 min.
Údržbu trouby usnadňuje pyrolytické čištění, při kterém se nečistoty a zbytky pečení spálí na popel, který poté jednoduše setřete. Pro běžné každodenní čištění je k dispozici také program Clean 39 min., který pomáhá optimalizovat pravidelnou údržbu trouby a šetří čas.


Bezpečné používání a praktická výbava
Technologie Cold Door se 4 skly pomáhá udržet vnější stranu dvířek chladnější i během pyrolytického čištění, čímž zvyšuje bezpečnost při používání. Trouba je vybavena osvětlením při otevření dvířek, šestiúrovňovými chromovanými vodicími rošty, 1 bezpečnostním roštem a 1 mělkým plechem o výšce 20 mm pro každodenní pečení.
| Základní parametry | |
| Typ trouby | Multifunkce plus |
| Barva trouby | Černá |
| Objem | 73 l |
| Displej | Digitální |
| Připojení pomocí Wi-Fi | Ne |
| Typ ovládání trouby | Dotykové ovládání s otočným voličem |
| Energetická třída trouby | A+ |
| Celkový příkon | 3 385 W |
| Příkon grilu | 2 100 W |
| Čištění | Pyrolytické |
| Vnitřní povrch | Pyro-Clean smalt |
| Celoskleněné dveře | Ano |
| Počet skel ve dveřích trouby | 4 |
| Rozebíratelná skla dveří | Ano |
| Osvětlení trouby | Halogen 1 x 25 W |
| Světlo spínané otevřením dveří | Ano |
| Napájení | 220-240 V / 50 Hz / 16 A |
| Přívodní kabel trouby | Bez koncovky |
| Délka napájecího kabelu | 115 cm |
| Programy | |
| Způsob pečení | Multifunkce PLUS |
| Počet funkcí s párou | 3 |
| Počet funkcí trouby | 9 |
| Funkce trouby | Tradiční pečení (horní a spodní ohřev), Horkovzdušné pečení, Gril, Gril + ventilátor, Spodní ohřev s ventilátorem, Eco pečení, PyroClean '39 (39 minut), Pyrolýza 2h, Světlé maso s podporou páry, Ryby s podporou páry, Drůbež s podporou páry |
| Horkovzdušné pečení | Ano |
| Pečení s asistencí páry | Ano |
| Konvenční pečení | 0,7 kWh |
| Horkovzdušné pečení | 1,1 kWh |
| Pyrolytické čištění | 2 úrovně |
| Funkce | |
| Cold Door | Ano |
| Doporučení teploty | Ano |
| Příslušenství | |
| Boční vodící rošty | 6 úrovní, chromované provedení |
| Teleskopický výsuv | Ne |
| Bezpečnostní rošt s madlem | 1 |
| Plech 20 mm | 1 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Šířka | 59,2 cm |
| Výška | 59,6 cm |
| Hloubka | 54,4 cm |
| Hmotnost | 37 kg |
| Šířka v balení | 64 cm |
| Výška v balení | 67 cm |
| Hloubka v balení | 66 cm |
| Hmotnost v balení | 38,6 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H) | 58,5 x 56 x 55 |
| Vnitřní rozměry (V x Š x H) | 38,2 x 47,4 x 40,5 |

4 308,44 kB)





































